Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Prečo sa registrovať?

Carousel-VlasyPrirodzene-neverny-new
 

Vieme, že vernosťou všetko začína. Ako v každom vzťahu, tak aj v DaburDirect.sk chceme pre všetkých, ktorí sú verní, ale aj pre tých s "kučeravými myšlienkami" naštartovať vzťah, ktorý nebude len o bežnom nákupe obľubených produktov, ale aj o odmenách pre Vás všetkých.

Takže, prečo sa registrovať?

Ako v každom bežnom e-shope, tak aj u nás môžete nakúpiť rôzne výrobky bez nutnosti registrácie. Neregistrovaný zákazník, ktorý je spokojný a nakupuje u nás často, si neuvedomuje, že ak nie je registrovaný, tak  prichádza o peniaze! Asi sa pýtate prečo. Tu je dôvod:

Registrácia nič nestojí a každý registrovaný zákazník má vytovrený účet, ktorý obsahuje všetky dôležité dokumenty (osobné údaje, objednávky, faktúry) a výšku aktuálnej zľavy. Výška zľavy sa určuje súčtom predchádzajúcich objednávok, ktoré si systém pamätá. Objednávky sa kumulujú,  na Vašom účte rastie hodnota realizovaných nákupov a podľa toho Vám systém automaticky prideľuje aktuálnu zľavu, ktorá sa objaví v nákupnom košíku.

Aké sú zľavy?

Zľava 2% - pri súčte objednávok nad 59 Eur
Zľava 3% - pri súčte objednávok nad 159 Eur
Zľava 4% - pri súčte objednávok nad 299 Eur
Zlava 5% - pri súčte objednávok nad 499 Eur

CHCEM SA REGISTROVAŤ!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie