Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Triphala Vegetarian Capsule

Dabur Triphala Vegetarian Capsules
Množstvo: 60 kapsúl

Dabur_Nature_4U_500x364Natur_prod_703x639

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: 711
€14,39 –4 % €13,79 €11,49 bez DPH
Dabur Triphala Vegetarian Capsule
Triphala Caps 1024x768
€14,39 –4 %

Triphala (alebo tri plody), bohatá na živiny, reguluje, posilňuje a čistí tráviaci systém, bez toho, aby odstraňovala alebo vyčerpala životne dôležité živiny z vášho tela. Jemne a bezpečne čistí črevá. Táto zmes je jedným z najstarších a najrenomovanejších bylinných vzorcov z védickej tradície. Jemná, výživná zmes troch plodov: Amalaki, Bibhitaki a Haritaki. Vysoká koncentrácia oleja z linolovej kyseliny a vitamínu C. Je nenávyková a bezpečná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Triphala podporuje zdravé trávenie a gastrointestinálne funkciu čriev, a zároveň podporuje dobré vstrebávaniu živín. Triphala môže pri pravidelnom používaní omladiť tráviaci systém, aj zlepšiť pečeňové funkcie. Je určená na podporu imunitného systému a k celkovému zdraviu. Amalaki, Bibhitaki a Haritaki sú tri z významovo najdôležitejších ovocných plodov, ktoré sa osvedčili svojou službou ľuďom po tisíce rokov. Používajú sa po tisíce rokov, je to jedna z najdôležitejších rastlinných zmesí Ajurvédske medicíny. Je plná antioxidantov a má jednu z najvyšších koncentrácií vitamínu C vrátane bioflavonoidov. Všetko v jednom!

Zloženie: Embilica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia belerica • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: