Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Shatavari Vegetarian Capsule

Kód: 709
€14,39 €11,99 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Dabur Shatavari Vegetarian Capsule
Množstvo: 60 kapsúl

Natur_prod_703x639

Detailné informácie

Podrobný popis

Vegetariánske kapsule s Shatavari (Indická špargľa). Shatavari je považovaný za "lekára tisíce chorôb" a je skvelým sprievodcom pri hľadaní ženskej hormonálnej rovnováhy a plodnosti. Pozitívne funguje na vitalitu a zažívanie, rovnako tak i pri menopauze či menštruačných problémoch.

Shatavari, latinsky Asparagus racemosus, niekedy tiež kráľovná bylín či manželka tisíce manželov sa v Indii používa už po tisíce rokov. Vďaka mimoriadnemu obsahu fytoestrogénov upravuje hormonálnu rovnováhu, zaisťuje pravidelnosť menštruácie a odstraňuje predmenštruačné problémy: bolesti brucha, kŕče, podráždenosť alebo zadržiavanie tekutín. Shatavari blahodarne pôsobí na plodnosť, pohlavné orgány či močovú sústavu. Pre mužov je Shatavari vynikajúcim prírodným afrodiziakum. Jeho užívanie zvyšuje sexuálnu túžbu a zlepšuje kvalitu spermií. V neposlednom rade Shatavari priaznivo pôsobí na ľudské srdce.

Zloženie: Asparagus racemosus • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: