Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Guggulu Vegetarian Capsule

Dabur Guggulu Vegetarian Capsule
Množstvo: 60 kapsúl

Dabur_Nature_4U_500x364Natur_prod_703x639

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 710
€16,19 –14 % €13,79 €11,49 bez DPH
Dabur Guggulu Vegetarian Capsule
Guggulu Caps 1024x768
€16,19 –14 %

Commiphora mukul alebo Guggulu je v ajurvédskej medicíne používaná ako veľmi účinná bylina pre udržanie zdravej telesnej hmotnosti a cholesterolu, ktorá má čistiace a omladzujúce vlastnosti a podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Reguluje tukový metabolizmus a znižuje hladinu cholesterolu v tele, podporuje činnosť štítnej žľazy a imunitného systému. Stimuluje činnosť bielych krviniek, pomáha vyplavovanie toxínov a škodlivých látok z tela.

Zloženie: Commiphora mukul • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: