Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Boswellia Vegetarian Capsule

Dabur Boswellia Vegetarian Capsules
Množstvo: 60 kapsúl

Dabur_Nature_4U_500x364Natur_prod_703x639

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 708
€14,39 –4 % €13,79 €11,49 bez DPH
Dabur Boswellia Vegetarian Capsule
Boswellia Caps 1024x768
€14,39 –4 %

Používa sa na kĺby a k celkovému zlepšeniu pohybu. Tento doplnok stravy je efektívny prírodný protizápalový prostriedok, ktorý zlepšuje prietok krvi do kĺbu pre jeho lepšiu výživu a funkčnosť. Uľavuje od bolesti. Boswelia je známa aj ako indický kadidlovník. Používali ho liečitelia a tradiční lekári v Afrike a Indii ako protizápalový liek po stáročia. Boswéllie sa používa na zlepšenie zdravia kĺbov a kože, na liečbu zápalov a k posilneniu imunitného systému.

Zloženie: Boswellia serrata • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: