Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Arjuna Vegetable Capsule

Dabur Arjuna Vegetarian Capsule
Množstvo: 60 kapsúl

Dabur_Nature_4U_500x364Natur_prod_703x639

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kód: 714
€16,19 –14 % €13,79 €11,49 bez DPH
Dabur Arjuna Vegetable Capsule
Arjuna 1024x768
Novinka
€16,19 –14 %

Arjuna (tiež nazývaná strom Arjun, botanicky Terminalia arjuna) je liečivá rastlina používaná hlavne pri srdcových ochoreniach kvôli svojim kardioprotektívnym a kardio-posilňujúcim vlastnostiam. Posilňuje srdcový sval (srdcový sval) a normalizuje (hlavne znižuje) srdcový tep. Okrem toho je dobrým zdrojom minerálov, čo pomáha predchádzať strate kostnej hmoty (osteoporóze) a zlepšuje minerálnu hustotu kostí. Má ochranný účinok proti vredom, preto sa používa na liečbu vredov, najmä indikovaných pri peptických vredoch. Zastavuje krvácanie, preto je prospešný pri poruchách krvácania. Znižuje frekvenciu močenia, preto je prospešný pri polyúrii a častom močení. Má adstringentný účinok, takže je nápomocný pri liečbe leukorey (výtok z vagíny).

Zloženie: Arjuna (Terminalia arjuna) • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: