Doprava ZADARMO od 40.00 Eur

Dabur Amla Vegetarian Capsule

Dabur Amla Vegetarian Capsule
Množstvo: 60 kapsúl

Dabur_Nature_4U_500x364Natur_prod_703x639

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 713
€16,19 –14 % €13,79 €11,49 bez DPH
Dabur Amla Vegetarian Capsule
Amla 1024x768
Novinka
€16,19 –14 %

Amla je veľmi dobre známa pre svoj vysoký obsah vitamínu C, ktorý je veľmi silným antioxidantom. 100 ml šťavy z indického egreša obsahuje 480 mg vitamínu C, čo je viac ako u akéhokoľvek iného citrusového ovocia. Okrem vitamínu C je indický egreš aj bohatým zdrojom polyfenolov, ktoré majú antioxidačné vlastnosti. Kombinácia vitamínu C (kyselina askorbová) a polyfenolov pomáha bojovať proti stresu, stimuluje imunitný systém a bráni chorobám a poruchám. Poškodenie buniek je redukované v prítomnosti extraktu Amla. Takýto účinok bol spôsobený prítomnosťou antioxidantov, ktoré zachytávajú voľné radikály.

Superoxidové radikály sú veľmi škodlivé radikály, ktoré poškodzujú bunky. Výskum ukázal, že liečba pomocou Amla zvýšila aktivitu superoxiddismutázy, antioxidačného enzýmu, ktorý bojuje proti oxidačnému stresu. Vyššie dávky tohto extraktu dokázali lepšie chrániť bunky.

Niektoré vlastnosti: Imunomodulačný, Antidiabetický, Antihyperglykemický, Antilipemický, Antioxidantný, Adaptogénny, Antacidný, Utišujúci, Tráviaci stimulant, hematinický (zvyšuje hladinu hemoglobínu), Hematogénny (pomáha pri tvorbe červených krviniek), Antianemický, Protizápalový, Antihypertenzívny (ako podporná liečba), Mierne preháňajúci, Karminatívny, Protirakovinový, Antimikrobiálny

Zloženie: Amla (Emblica officinalis) • 100% Natural & 100% Veg
Dávkovanie:
1 kapsulu dvakrát denne ideálne po jedle zapiť pohárom vlažnej vody

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Tento produkt nie je vhodný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu závažných chorôb.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Uvedené informácie majú charakter všeobecného prehľadu, ktorý je vitálnou a neoddeliteľnou súčasťou života každého človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: